2017/18

Życie w naszej świetlicy toczy się zgodnie z rytmem przyrody i zmieniającymi się porami roku. 23 września rozpoczęła się astronomiczna jesień, dlatego postanowiliśmy przypomnieć sobie jak zmienia się przyroda w tym czasie.
Jesień wbrew pozorom jest kolorową i wyjątkową porą roku dlatego nie brakuje nam ciekawych pomysłów na spędzenie tego czasu w świetlicy.
Dzieci z dużym zaangażowaniem rysowały na tablicy kredą różnobarwne kolory jesieni.
Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i duszą artystyczną. Wszyscy podziwialiśmy prawdziwe talenty małych artystów, którzy na dużej powierzchni 24 m2 poradzili sobie doskonale.
Wychowawcy świetlicy