Aktualności

„Szczególny dziś dzień – święto polskiej szkoły. Święto tych, co szkoły prowadzą i nadzorują, nauczycieli, pracowników obsługi.

W tym dniu mamy okazję złożyć wszystkim nasze podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształcenie naszych serc i umysłów”.
Takimi słowami uczniowie klas 1a, 3a i 3b, którzy pod czujnym okiem swoich wychowawców przygotowali się do tego wyjątkowego dnia, rozpoczęli uroczystą akademię z okazji Święta Edukacji Narodowej. Specjalnie na tę okazję przygotowali program artystyczny, poprzez który wyrazili ogromne podziękowanie za trud wkładany w nauczanie i wychowanie.
Uczniowie nagrodzili Dyrekcję i nauczycieli orderami za ich osiągnięcia na polu edukacji. Przygotowali również odznaczenia dla innych pracowników szkoły, dzięki którym funkcjonuje bez zarzutu – jest ładna, czysta i bezpieczna.
Akademię przygotowały: Joanna Dziwirek, Edyta Gutowska, Ewa Guga, Anna Franaszczyk, Ewa Żaczek.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62