Konkursy

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz pokazali, że mają wielkie serce, aby wspomóc podopiecznych Stowarzyszenia Charytatywnego im. Bożeny Stawińskiej „Filcaki wspierają dzieciaki”.

Czytaj więcej...

Jednym z punktów realizowanej w klasie 2 innowacji „Ruch – na zdrowie” jest upowszechnianie sportu, rekreacji i aktywności fizycznej wśród  dzieci w wieku wczesnoszkolnym, wdrażanie do zdrowego stylu życia i  umiejętnego korzystania

z takich czynników jak ruch, powietrze,  słońce, przestrzeń.

Czytaj więcej...

18 XII 2018r. w świetlicy szkolnej już po raz X odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Tak jak w latach poprzednich cieszył się dużym powodzeniem. Wzięło w nim udział 25 uczniów z klas 0-III.

Czytaj więcej...

12.12.2018 r. w PSP nr 33 odbył się międzyszkolny konkurs „Poznaj z nami Order Uśmiechu” w 50-tą rocznicę istnienia tego odznaczenia. Drugą bohaterką była Irena Sendlerowa- patronka roku 2018 i Kawaler Orderu Uśmiechu.

Czytaj więcej...

W dniu 10 listopada br. w Parku Leśniczówka odbył się II Szkolny Bieg Niepodległości dla uczniów klas IV - VII zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Czytaj więcej...

W dniu 07.06.2017r. odbyła się inscenizacja pt.:"Cała Polska czyta dzieciom", która stanowiła podsumowanie całorocznego projektu prowadzonego w świetlicy pt.: "Książka- mój przyjaciel".

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62