W piątek 23 września 2016 r. w markecie Kaufland od godz. 17:30 do 19:00 Wolontariusze z naszego Klubu: Jagoda Jaśkiewicz, Natalia Szczerbińska, Nadia Wojciechowska, Nina Figarska, Klaudia Rojek, Martyna Mieszkowska, Sebastian Frydrych, Julia Łukomska, Natalia Chojnacka, Julia Góźdź pod opieką 

p. Elżbiety Skierskiej - Markowicz i p. Ewy Majcher wzięli udział w XIII już zbiórce żywności  „Podziel się posiłkiem”.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

 

 

 

21 września 2016 r. o godz. 18.00 

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Radomiu odbyło się spotkanie podsumowujące 

IV Półmaraton Radomski. 

 

Organizatorzy bardzo uroczyście  podziękowali wolontariuszom 

i ich opiekunom, którzy wspierali swoim dopingiem wszystkich biegaczy.

   

 

 

Dla Wolontariuszy z naszej szkoły podziękowania i drobne upominki 

 od organizatorów odebrały opiekunki 

Szkolnego Klubu Wolontariatu: 

p. Ewa Majcher oraz 

p. Elżbieta Skierska-Markowicz.

 

Z okazji Święta Szkoły przypadającego  na 21 września uczniowie klas czwartych wraz z wychowawcami wybrali się na rajd integracyjny.

Czytaj dalej...

Pragniemy poinformować rodziców o ofercie świetlicy środowiskowej „Radość”.  Funkcjonuje ona przy naszej parafii pw. Matki Bożej Królowej Świata, przy ul. Grzybowskiej 22.

Propozycja skierowana do mieszkańców osiedla uzupełnia działania prowadzone  w tym obszarze przez szkołę. 

Czytaj dalej...

/podst. prawna:  art. 22 a ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty z późniejszymi zmianami; rozporządzenie ministra edukacji narodowej z 21 czerwca 2012 r. w sprawie dopuszczania do użytku w szkole programów wychowania przedszkolnego i programów nauczania oraz dopuszczania do użytku szkolnego podręczników (Dz.U. z 2012 r. poz. 752).

Czytaj dalej...

Szanowni Państwo,

  

w sklepie google-play jest dostępna FAŁSZYWA i NIEBEZPIECZNA aplikacja mobilna e-Dziennik Oświata w Radomiu, która nie ma nic wspólnego ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania Oświatą. 

Czytaj dalej...

Zamieszczamy list Sekretarza Miasta p. Rafała Czajkowskiego (odczytany na zebraniach klasowych w dniach 3-5 listopada) przedstawiający korzyści, jakie uzyskujemy po zalogowaniu się w Zintegrowanym systemie zarządzania oświatą na terenie naszej Gminy.

Czytaj dalej...

Akcję Mleko w Szkole rozpoczęto 1 października 2012 r. W akcji w roku szkolnym 2012/2013 wzięło udział 565 uczniów, w roku 2013/2014 - 580 uczniów, 2014/2015 - 751, a w roku szkolnym 2015/2016 - 753 uczniów.

Czytaj dalej...

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie "Poznaj świat przez języki" w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "JĘZYK TO PODSTAWA. UCZ SIĘ JĘZYKÓW" organizowanej przez  Fundację Instytut Jakości w Edukacji, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych (PASE).

Czytaj dalej...