Aktualności

( Obowiązuje od 01.06.2020r.)

Nauczyciel

Przedmiot

Termin konsultacji

 

Sala

Barańska A.

Pedagog

Wtorek 12.00 – 13.00

 

Pokój psychologa                 i pedagoga

Banatowska U.

Historia

Piątek 13.00 – 14.00

 

307

Barszcz A.

Informatyka, Technika

Wtorek 10.00 – 11.00

102

Bednik – Szymańska I.

Plastyka, Historia

Czwartek  8.00 – 9.00

 

205

Czupryn J.

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek  10.40 – 11.40

sala gimnastyczna

Dembska – Kornaga N.

Biologia

Wtorek  10.00 – 11.00

 

104

Fereniec J.

Wychowanie fizyczne

Wtorek  9.30 – 10.30

sala gimnastyczna

Filipkiewicz A.

Geografia,

Edukacja dla bezpieczeństwa

Czwartek  8.00 – 9.00

306

Głogowska J.

Matematyka

Środa 12.50 – 13.50

 

306

Grela  M.

Wychowanie fizyczne

Środa 9.00 – 10.00

sala gimnastyczna

Jeżak A.

Język polski, Historia

Czwartek 8.00 – 9.00

206

Kaczmarski J.

WOS

Poniedziałek 10.00 – 11.00

 

106

Karolik – Ruta K.

Język angielski

Piątek 8.45 – 9.45

 

307

Kluczny Katarzyna

Język niemiecki

Czwartek 8.00 – 9.00

106

 

Kolmaga G.

Przyroda, biologia

Wtorek 14.00 – 15.00

104

Kubik K.

Wychowanie fizyczne

Wtorek 11.00 – 12.00

sala gimnastyczna

Kutkowska A.

Język angielski

Poniedziałek 9.45 – 10.45

 

5

Kwiecień – Żyła A.

Język angielski

Piątek 13.30 – 14.30

 

305

Lipowska – Kałasz A.

Wychowanie fizyczne

Wtorek 8.45 – 9.45

sala gimnastyczna

Łata – Alot S.

Chemia, Fizyka

Czwartek 8.00  - 9.00

 

305

Łukasiak M.

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek 8.00 – 9.00

 

 

sala gimnastyczna

Malec – Ćwiek E.

Język polski

Piątek 11.00 – 12.00

 

104

Markiewicz L.

Język polski

Czwartek 10.30 – 11.30

 

107

Moczydłowska M.

Psycholog

Poniedziałek 14.15 – 15.15

 

Pokój psychologa i pedagoga

Okomska E.

Język polski

Wtorek 10.00 –11.00

 

201

Olszewska K.

Logopeda

Środa 11.00 – 12.00

 

Pokój logopedy

Osowska R.

Matematyka

Środa 8.00 – 9.00

 

204

Peryt W.

Wychowanie fizyczne

Środa 8.00 – 9.00

sala gimnastyczna

Pierzchalska  R.

Język angielski

Poniedziałek 12.30 – 13.30

 

305

Połeć J.

Język angielski

Poniedziałek 9.00 – 10.00

 

305

Prawda – Kwiędacz W.

Język niemiecki

Historia

Wtorek 11.45 – 12.45

 

106

Pukas A.

Religia

Czwartek 10.00 – 11.00

 

106

Pyciarz K.

Język angielski

Poniedziałek 8.30 – 9.30

 

5

Skierska – Markowicz E.

Religia

Czwartek 10.00 – 11.00

 

101

Sobczyk Luiza

Historia

Piątek 12.50 – 13.50

 

106

Sobieraj E.

Matematyka

Wtorek 9.30 – 10.30

 

204

Soból D.

Informatyka, Technika

Środa 10.00 – 11.00

 

101

Streicher I.

Informatyka

Wtorek 14.00 – 15.00

 

101

Szary Agnieszka

Język angielski

Środa 11.00 – 12.00

 

308

Szczęsna A.

Język angielski

Wtorek 8.45 – 9.45

 

307

Ślusarczuk I.

Matematyka  Fizyka

Środa 8.00 – 9.00

202

Terkner L.

Język polski

Piątek 11.00 – 12.00

 

107

Walczak A.

Muzyka

Poniedziałek 13.30 – 14.30

 

 

205

Wasilewska M.

Język polski

Poniedziałek 10.30 – 11.30

 

107

Zajączkowska E.

Religia

Czwartek 10.00 – 11.00

 

102

Zakrzewska A.

Matematyka

Czwartek 12.45 – 13.45

 

202

Zapała – Gogacz B.

Wychowanie fizyczne

Wtorek 8.00 – 9.00

sala gimnastyczna

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62