11 grudnia 2019 roku 19 uczniów z klas 6 - 8 napisało tekst konkursowego dyktanda pt. Niedzielna zagadka w ramach szkolnych eliminacji do Regionalnego Konkursu Ortograficznego.

Oto laureaci i zdobywcy tytułu Szkolnego Mistrza Ortografii:

I miejsce: Natalia Gogacz uczennica klasy 7d

II miejsce: Jagoda Borodziuk uczennica klasy 8b

III miejsce: Maja Fila uczennica klasy 7d

Mistrzowie poprawnej pisowni w dniu 13.01.2020 r. reprezentowali naszą szkołę w kolejnym etapie Regionalnego Konkursu Ortograficznego. Do ostatniego - finałowego etapu zakwalifikowała się Jagoda Borodziuk.

Z dumą informujemy, że 2 marca 2020 roku w finale XVIII Regionalnego Konkursu Ortograficznego Jagoda Borodziuk uczennica klasy 8b zdobyła Wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemysmile