2 maja to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - święto obchodzone w naszym kraju od 2004 roku. Dotychczas z tego powodu nie brakowało manifestacji patriotycznych, pikników czy koncertów z wyeksponowaniem naszych wspaniałych barw narodowych: bieli i czerwieni.

W tym roku świętowanie przybrało nieco inny charakter. Dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowskiego każdy uczeń naszej szkoły mógł przyłączyć się do wspólnych obchodów. Akcja polegała na przesłaniu drogą elektroniczną swojego zdjęcia z motywem flagi.

Wszystkim dziękujemy za przyłączenie się do wirtualnego świętowania.

Więcej zdjęć w galerii.