Aktualności

Konsultacje będą się odbywać przez e-dziennik oraz telefonicznie 

 

 

Imię i nazwisko nauczyciela 

Poniedziałek 

Wtorek 

Środa 

Czwartek 

Piątek 

Banatowska Urszula 

 

 

16.05 - 17.00 

12.30 - 13.15 

 

 

Barańska Anna 

 

8.00 - 15.00 

12.00 - 16.00 

11.00 - 15.00 

8.00 - 12.00 

9.00 - 12.00 

Barszcz Anna 

 

 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

 

 

Bednik-Szymańska Iwona 

 

15.30 - 16.30 

15.30 - 16.30 

 

 

Czupryn Jarosław 

 

10.00 - 11.00 

 

 

16.00 - 17.00 

 

Dembska-Kornaga Nicola 

 

16.00 - 17.00 

16.00-17.00 

 

 

Dziwirek Joanna 

 

10.00 - 11.00 

(kontakt telefoniczny) 

10.00 - 11.00 

(kontakt telefoniczny) 

15.30 - 16.30 

(kontakt telefoniczny) 

15.30 - 16.30 

(kontakt telefoniczny) 

15.30 - 16.30 

(kontakt telefoniczny) 

Fereniec Dorota 

 

11.00 - 12.00 

 

11.00 - 12.00 

11.00 - 12.00 

11.00 - 12.00 

11.00 - 12.00 

Fereniec Jarosław 

 

 

16.00 - 17.00 

 

 

16.00 - 17.00 

Filipkiewicz Anna 

 

 

 

9.35 - 10.20 

15.15 - 16.00 

 

Franaszczyk Anna 

 

9.00 - 12.00 

9.00 - 12.00 

 

 

 

Franus Anna 

 

10.00 - 17.00 

10.00 - 17.00 

10.00 - 17.00 

10.00 - 17.00 

10.00 - 17.00 

Gałczyńska-Wabik Lidia 

 

14.15 - 15.00 

 

14.15 - 15.00 

 

Głogowska Justyna 

 

 

11.30 - 13.00 

 

9.45 - 10.30 

14.30 - 15.30 

9.45 - 10.30 

Grela Mariusz 

 

 

16.00 - 17.00 

 

16.00 - 17.00 

 

Gromska Agnieszka 

 

8.50 - 10.30 

9.45 - 11.25 

11.45 - 13.35 

 

10.40 - 12.30 

Guga Ewa 

 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

Gutowska Edyta 

 

17.00 - 18.00 

10.00 - 11.00 

16.00 - 17.00 

9.00 - 10.00 

13.00 - 14.00 

Hajduk Jolanta 

 

10.00 - 11.00 

10.00 - 11.00 

10.00 - 11.00 

10.00 - 11.00 

10.00 - 11.00 

Hebdzyńska Dorota 

 

 

 

10.00 - 11.00 

16.00 - 17.00 

 

Jeżak Anna 

 

 

13.00 - 14.00 

14.00 - 15.00 

 

 

Kaczmarski Jacek 

 

15.00 - 16.00 

 

15.00 - 16.00 

 

 

Karolik-Ruta Katarzyna 

 

 

17.00 - 18.00 

 

10.30 - 11.30 

Kilijanek Tadeusz 

 

9.00 – 12.00 

 

9.00 - 12.00 

 

 

Kluczny Katarzyna 

 

 

16.00 - 17.00 

 

16.00 - 17.00 

 

Kolmaga Grażyna 

 

16.00 - 18.00 

 

16.00 - 17.00 

 

 

Król-Kwiecień Alicja 

 

9.00 - 12.00 

 

9.00 - 12.00 

 

Kubik Krzysztof 

 

 

8.50 - 9.40 

 

8.50 - 9.40 

 

Kutkowska Agnieszka 

11.30 - 12.30 

16.00 - 17.00 

17.00 - 18.00 

11.30 - 12.30 

 

Kwatek Monika 

 

 

10.00 - 11.00 

 

16.00 - 17.00 

 

Kwiecień-Żyła Agata 

13.00 - 14.00 

18.00 - 19.00 

17.00 - 18.00 

 

 

Lichota Alicja 

15.15 - 16.00 

15.15 - 16.00 

13.35 - 14.20 

15.15 - 16.00 

11.25 - 12.10 

Lipowska-Kałasz Anna 

16.00 - 17.00 

 

 

16.00 - 17.00 

 

Łata-Alot Sylwia 

 

9.00 - 10.00 

(klasy: 7a,7b,7c,7d) 

9.00 - 10.00 

(klasy: 8a,8b,8c) 

 

 

 

Łukasiak Małgorzata 

 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

Majcher Ewa 

 

 

14.00 - 16.00 

14.00 - 16.00 

14.00 - 16.00 

 

Malec-Ćwiek Edyta 

 

 

15.00 - 16.30 

15.00 - 16.30 

 

 

Malicka Magdalena 

 

8 00 – 18.00 

(kontakt telefoniczny) 

8.00 - 18.00 

(kontakt telefoniczny) 

8.00 - 18.00 

(kontakt telefoniczny) 

8.00 - 18.00 

(kontakt telefoniczny) 

8.00 - 18.00 

(kontakt telefoniczny) 

Markiewicz Lidia 

 

 

15.00 - 16.00 

15.00 - 16.00 

 

 

Moczydłowska Małgorzata 

11.00 - 15.15 

8.00 - 14.00 

8.00 - 12.15 

12.00 - 16.05 

8.00 - 11.25 

Okomska Edyta 

 

9.50 - 10.20 

 

13.45 - 14.30 

 

 

Olszewska Katarzyna 

9.00 - 14.30 

9.00 - 13.30 

10.30 - 14.30 

10.00 - 15.00 

10.00 - 13.30 

Osowska Renata 

 

11.00 - 12.00 

11.00 - 12.00 

11.00 - 12.00 

 

 

Pawlak Marzena 

 

10.00 - 11.00 

 

16.00 - 17.00 

 

 

Peryt Wojciech 

 

 

8.45 - 9.45 

8.45 - 9.45 

 

 

Pierzchalska Renata 

 

12.00 - 13.00 

15.30 - 16.30 

 

13.00 - 14.00 

 

Plewińska Iwona 

 

11.00 - 12.00 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

11.00 - 12.00 

Połeć Justyna

 

11.00 - 12.00 

 

17.00 - 18.00 

 

 

Potent Małgorzata 

 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

9.00 - 10.00 

16.00 - 17.00 

9.00 - 10.00 

Pożyczka Katarzyna 

 

 

14.00 - 15.00 

 

14.00 - 15.00 

 

Prawda-Kwiędacz Wioletta 

16.00 - 17.00 

 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

 

Pukas Alicja 

 

12.00 - 15.00 

12.00 – 15.00 

12.00 - 15.00 

12.00 - 15.00 

12.00 - 15.00 

Pyciarz Katarzyna 

 

15.00 - 16.00 

 

15.00 - 16.00 

 

 

Rutkowska Alicja 

 

9.00 - 10.00 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

9.00 - 10.00 

Rzeczkowska Elżbieta 

9.30 - 17.30

9.30 - 17.30 

 

9.30 - 17.30 

 

9.30 - 17.30 

 

9.30 - 17.30 

Skierska-Markowicz Elżbieta 

 

12.00 - 14.00 

12.00 - 14.00 

12.00 - 14.00 

 

Sobczyk Luiza 

 

 

10.00 - 11.00 

 

16.00 - 17.00 

 

Sobieraj Edyta 

 

16.00 - 17.00 

 

16.00 - 17.00 

 

 

Sobolewska Agnieszka 

9.00 - 10.00 

 

16.00 - 17.00 

 

 

Soból Dorota 

 

 

16.00 - 17.00 

 

16.00 - 17.00 

 

Sobstyl Anna 

 

 

9.00 - 12.00 

9.00 - 12.00 

 

 

Streicher Iwona 

 

 

15.00 - 16.00 

 

15.00 - 16.00 

 

Szary Agnieszka 

 

 

11.00 - 12.00 

17.00 - 18.00 

 

 

Szczęsna Aneta 

 

17.00 - 18.00 

10.00 - 11.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

 

Szlanta Iwona 

 

11.00 - 12.00 

11.00 - 12.00 

11.00 - 12.00 

11.00 - 12.00 

11.00 - 12.00. 

Ślusarczuk Ilona 

 

16.00 - 17.00 

 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

 

Tamborek Renata 

 

9.00 - 10.00 

9.00 - 10.00 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

Terkner Liliana 

 

9.30 – 10.30 

16.00 - 17.00 

10.00 – 11.00 

16.00 - 17.00 

10.00 – 11.00 

Walczak Artur 

 

 

14.30 - 15.30 

 

14.30 - 15.30 

 

Wasilewska Marzena 

 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

 

 

Wysocka Beata 

 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

17.00 - 18.00 

Zajączkowska Emilia 

10.00 - 14.00 

10.00 - 14.00 

10.00 - 14.00 

10.00 - 14.00 

10.00 - 14.00 

Zakrzewska Aneta 

 

16.00 - 17.00 

 

16.00 - 17.00 

16.00 - 17.00 

 

Zapała-Gogacz Barbara 

 

16.00 - 17.00 

 

16.00 - 17.00 

 

Żaczek Ewa 

 

10.00 - 12.00 

10.00 - 12.00 

12.00 - 14.00 

10.00 - 12.00 

10.00 - 12.00 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62