Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Grupa ósmoklasistów, wraz z pocztem sztandarowym, uczestniczyła w radomskich obchodach tego święta przy pomniku WiN.

Dodatkowo w szkole odbyło się spotkanie wszystkich klas ósmych z panem dr. Arkadiuszem Kutkowskim, pracownikiem Instytutu Pamięci Narodowej, który przybliżył tematykę związaną z historią podziemia antykomunistycznego w Polsce.

Wyświetlony został potem film, pt. „Zagończyk”, w którym zaprezentowano postać jednego z żołnierzy podziemia antykomunistycznego, działającego na terenie ziemi radomskiej.

Organizatorzy spotkania: Urszula Banatowska, Luiza Sobczyk.