Po raz kolejny od września nasza szkoła przystąpiła do udziału w programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka” organizowanego przez firmę Maspex, we współpracy z Biurem Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Celem programu było uczenie dzieci bezpiecznych zachowań nie tylko na drodze, ale i w innych sferach ich aktywności.

Uczniowie klas I uczestniczyli w zajęciach oraz oglądali filmy edukacyjny o tematyce bezpieczeństwa.

Dodatkowo dzieci otrzymały książeczki edukacyjne z ćwiczeniami i zabawami, dzięki którym utrwaliły zdobytą wiedzę.

Wszyscy uczestnicy programu przystąpili do rozwiązania Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Bezpieczeństwie, by sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności z tego zakresu.

W wyniku podjętych działań zdobyliśmy Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.