Aktualności

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się w jej murach z nauczycielami, koleżankami i  kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu filmów o nietypowej porze.

 

W piątek przed samymi feriami zimowymi zorganizowano w naszej szkole Noc filmową, która przeznaczona była dla uczniów klas 7-8. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia była integracja młodzieży.

 

33 uczniów w wyjątkowo doskonałych humorach (bez przymusu i obowiązku) stawiła się w szkole o godzinie 18.00. Wszyscy, po zmianie obuwia na wygodne kapcie, przeszli do nowego budynku, gdzie na hallu I piętra czekały już przygotowane materace. Po zajęciu miejsc, sprawdzeniu listy obecności i odczytaniu przez nauczyciela Regulaminu Nocy filmowej rozpoczęła się pierwsza projekcja filmu – niespodzianki. Po seansie uczniowie wraz z opiekunami wspólnie zjedli pizzę i wypili gorącą herbatę. Następnie młodzież obejrzała drugi film. Wszystko odbywało się w przyjemnej, relaksującej atmosferze.

 

O godzinie 23 po wspólnym oglądaniu filmów uczniowie posprzątali pomieszczenie i wszyscy pod opieką rodziców udali się do swoich domów.

 

Noc filmowa została zorganizowana w ramach pracy Samorządu Uczniowskiego. Koordynatorem przedsięwzięcia była pani Edyta Malec-Ćwiek. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Anna Jeżak, Iwona Bednik-Szymańska i Iwona Streicher.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klasy 7c:

Pawła Biesiadeckiego, Wojtka Sawczuka i Adriana Kopyckiego,

którzy pomogli w organizacji tego przedsięwzięcia.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62