Karnawał to czas szalonych balów, maskarad, pochodów, to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.

Bal karnawałowy jest atrakcją lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej szkole.

Dnia 29 stycznia 2020 r. odbył się bal karnawałowy. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, kowbojów, żołnierzy, sportowców, czarownice, piratów, policjantów, Harry Pottera, Spider -Mana, Batmana … nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Na czas wesołej zabawy uczestnicy balu przenieśli się do „magicznego lasu”. Przy dźwiękach muzyki  tańczyli i brali udział w zabawach prowadzonych przez wodzirejkę. Bal był okazją do zintegrowania dzieci. Wspólna zabawa przyniosła im wiele radości.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.