1 lutego 2020 r. o godz. 17:00 w V LO im. Traugutta w Radomiu odbył się Bal Wolontariuszy, którzy na co dzień działają w szkolnych klubach wolontariatu skupionych przy Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży Arka w Radomiu.

Bal uroczyście otworzyli: Jerzy Zawodnik, wiceprezydent Radomia, ks. Krzysztof Bochniak, szef młodzieżowego wolontariatu Centrum Młodzieży Arka oraz p. Elżbieta Bartkiewicz, dyrektor  szkoły V LO.

Na balu bawiło się ponad 300 młodych ludzi a wśród nich 20 wolontariuszy z naszego Klubu

wraz z opiekunami: p. Elżbietą Skierską-Markowicz i p. Ewą Majcher.

Organizatorzy Balu zapewnili wszystkim uczestnikom poczęstunek i napoje.

Dziękujemy  za super zabawę i do zobaczenia za rok !!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.