„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”

Antoine de Saint-Exupéry - Mały Książę"

Trzeba mieć wielkie i czułe serce, żeby dostrzec krzywdę i cierpienie innych. Klub Szkół UNICEF składa serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej: tym wszystkim, którzy wsparli akcję „Pomoc dla Nigru”. Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać aż 1425 zł, za co UNICEF będzie mógł zakupić 99 puszek mleka terapeutycznego, które ratuje życie dzieci cierpiących z powodu ostrego niedożywienia lub 1047 saszetek pasty terapeutycznej z orzeszków ziemnych ratującej życie niedożywionym dzieciom lub 5 zestawów medycznych do wyposażenia szpitala w Nigrze (bandaże, gaza, mydło, koc, ręcznik, szczypce, skalpel, jodyna, krople do oczu, rękawiczki, plaster, paracetamol) i żywność terapeutyczną na miesiąc leczenia dla głodującego dziecka.
Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom Klubu Szkół UNICEF za ich ogromne zaangażowanie

w akcję.

Katarzyna Karolik-Ruta