Dnia 20.01.2020 r. w świetlicy szkolnej odbyło się, w ramach programu Lubimy czytać, spotkanie pt.: Czytamy z babciami i dziadkami.

Zaproszeni goście: Kochane Babcie, Kochani Dziadkowie oraz dyrektor pan Andrzej Tomczyk i wicedyrektor pani Lucyna Stępień wysłuchali recytacji wierszy pt.: Babcia, Mój dziadek w wykonaniu uczniów z kl.1 i kl.3.

Babcie i dziadkowie przeczytali fragmenty wybranych bajek m.in.: Opowieść o babci, Super dziadek. Dodatkowo dzieci z oddziału przedszkolnego zaśpiewały piosenki: Babcia już od rana, Babcia ma święto. Przy akompaniamencie muzyki zatańczyły taniec integracyjny.

Na gości czekał także słodki poczęstunek oraz drobny upominek wykonany przez uczniów uczęszczających do świetlicy.

Na zakończenie Pan Dyrektor złożył wszystkim Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia z okazji ich święta.

Uroczystość przygotowali wychowawcy świetlicy.