Za nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w tym roku już 28.

Tak jak w poprzednich latach znaleźli się wśród naszych uczniów ci, którzy 12 stycznia z puszką z logo WOŚP, identyfikatorem i plikiem czerwonych serduszek wyszli na ulice Radomia, aby dołożyć drobną cegiełkę do kolejnej rekordowej kwoty przeznaczonej Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych

i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej".

Tymi uczennicami były: Marta Fijałkowska i Patrycja Krawczyk z klasy 7d, które w sumie zebrały kwotę 4218,44 zł.

Wielkie gratulacje, dziewczynki!
Do tego zacnego grona w sposób aktywny, czyli na sportowo, dołączył również uczeń klasy 7d  Szymon Kilianek, który wziął udział w 14. Biegu Policz się z cukrzycą".

Miło mi poinformować, że Szymon jako nowicjusz oficjalnych biegów zajął 5. miejsce w swojej kategorii wiekowej i zamierza biegać dalej. Zapowiedział start w kolejnej edycji radomskich Kazików - biegu na dystansie 10 km. Jako wychowawczyni jeszcze raz serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Marzena Wasilewska