Nasza szkoła włączyła się w akcję Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno- informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej dotyczącej przeciwdziałaniu zagrożeniom związanym z czadem-cichym zabójcą.

Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „NIE DLA CZADU- CZAD ZABIJA” organizowanym przez stowarzyszenie „Bezpieczne Miasto” w Radomiu.

Miło nam poinformować o sukcesie uczennicy klasy 3B Amelii Nowotnik, która

w konkursie wśród wielu uczestników radomskich szkół znalazła się w gronie 10 laureatów zdobywając z rąk Prezydenta Radomia dyplom i nagrody rzeczowe ( m.in. czujkę czadu).

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie: