Aktualności

o Puchar Dyrektora Szkoły

 

W dniu 5 grudnia 2019 roku w Naszej Szkole odbył się

II Mikołajkowy Turniej Szachowy Klas IV i V o Puchar Dyrektora Szkoły.

 

W rywalizacji o tytuł Mistrza Szachownicy wzięło udział 24 uczniów, reprezentujących swoje klasy. Wszyscy uczestnicy z wielkim zapałem i entuzjazmem podeszli do stawianych im wyzwań. Zawodnicy przypomnieli sobie zasady tej gry i zostali zapoznani z regulaminem turnieju.

 

W pięciu rundach wyłoniliśmy zwycięzców:


I miejsce – Piotr Kowalski z klasy 5 c
II miejsce – Kacper Załęski z klasy 5 e
III miejsce – Bartosz Wojciechowski z klasy 5 b


Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców.
Mikołajkowa zabawa dostarczyła wszystkim graczom zwycięstw na szachownicy. Czas spędzony z tą królewską grą był doskonałą okazją do poznania swoich rówieśników z innych klas, doskonalenia techniki rozgrywek i opracowania indywidualnych strategii prowadzących do zwycięstwa. Wysiłek intelektualny połączony z doskonałą zabawą był dla wszystkich wielkim wyzwaniem.

 

Zmagania młodszych uczestników i pracę nauczycieli wspierali Alan Mazurek i Piotr Brzeziński (klasa 7a) aktywnie sędziując, rozstrzygając wyniki rozgrywek i ...częstując uczestników mikołajkowymi słodkościami.

Do zobaczenia za rok!

 

Organizatorzy:

Justyna Głogowska i Ilona Ślusarczuk

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62