26 listopada uczniowie klas 8a i 8c w ramach doradztwa zawodowego uczestniczyli w wycieczce do firmy RADMOT.

Celem wycieczki zawodoznawczej było zapoznanie uczniów ze stanowiskami pracy w zakładzie, z oferowanymi usługami i produktami firmy, ze środowiskiem pracy w zakładzie i z możliwościami odbywania praktycznej nauki zawodu w ramach kształcenia dualnego. Nasi przewodnicy – pracownicy Radmot-u zapoznali nas

z historią firmy, ofertą, perspektywami rozwoju i środowiskiem pracy.

Firma RADMOT mieści się w Woli Gutowskiej gm. Jedlińsk. Trzonem biznesu jest toczenie i frezowanie CNC. Jest to firma wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy o szerokim spektrum możliwości produkcyjnych od samochodowego, poprzez maszynowy i medyczny, na odbiorcach designerskich produktów klasy premium kończąc. Przechodząc na poszczególne hale produkcyjne uczniowie mieli niecodzienną okazję przyjrzeć się pracy w nowoczesnym zakładzie wykorzystującym innowacyjne technologie.

Poznajemy zawody i wybieramy kierunek swojej dalszej edukacji.

Do zobaczenia na kolejnych wycieczkach zawodoznawczych - zaprasza doradca zawodowy Justyna Głogowska.