(jemioła) przyniosła szczęście naszemu zwycięskiemu duetowi,
czyli – kolędowanie czas zacząć!

4 grudnia 2019r. w PSP nr 7 w Radomiu już po raz dziewiąty spotkali się miłośnicy kolęd i pastorałek w języku angielskim. Konkursowi patronowała Szkoła Języka Angielskiego City College, a wśród uczniów klas 4-8 z radomskich szkół znaleźli się także uczniowie naszej szkoły – Aleksandra Woźniak (4a) oraz duet siódmoklasistów: Anna Szczepanowska (7d) i Adam Starck (7c). Usłyszeliśmy wiele ciekawych interpretacji angielskich kolęd i piosenek świątecznych.

Mamy wielką przyjemność powiadomić iż nasz duet okazał się bezkonkurencyjny i zajął I miejsce!

Ania i Adam wyśpiewali nagrodę znaną piosenką „Mistletoe”, przy akompaniamencie ukulele, na którym grała Ania.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy świetnych aranżacji i mistrzowskiego opanowania języka angielskiego!
Opiekunki uczestników konkursu – Ewa Żaczek i Agata Kwiecień-Żyła.