W dniu 29 października 2019 r. w PSP 33 odbyła się debata z udziałem Posła RP Pana Roberta Mordaka.

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zadawania pytań dotyczących specyfiki sprawowania mandatu posła. Pan Robert Mordak wykonywał swój mandat po raz pierwszy zasiadając w ławach poselskich w VIII kadencji sejmu z ugrupowania Kukiz'15.

Pan Poseł jest absolwentem naszej szkoły i podzielił się z uczniami wspomnieniami z tego okresu.

Debata przebiegła w miłej atmosferze. W spotkaniu uczestniczyli: Pan Dyrektor Andrzej Tomczyk, opiekunka Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Prawda – Kwiędacz, Pani Nikola Dembska oraz przedstawiciele wszystkich klas 4 - 8.

Zdjęcia w galerii