Reprezentacja naszej szkoły, w składzie Kajetan Drabik z 7B, Wiktor Maj i Karol Stępień z klasy 7D, wzięła udział w VI turnieju gier planszowych zorganizowanym przez PSP nr 28.

Każdy z uczniów w czasie turnieju rozegrał 5 rund. Ich zadaniem było pokonanie przeciwnika w grze planszowej: ,„7” w obronie Lwowa, „111. Eskadra Myśliwska”

i „Dywizjon 303”.

Kajetan Drabik w grze o dywizjonie 303 zajął II miejsce.

W trakcie rozgrywek uczestnicy turnieju mogli zapoznać się także z wystawą dotyczącą polskiego lotnictwa w czasie II wojny światowej, przygotowanej przez IPN.

Opiekun grupy: pani Urszula Banatowska.