Kto w świetlicy piszczy?- zwykle pada pytanie, gdy robi się zbyt głośno i wtedy nauczyciele- wychowawcy proponują, co wcale nie jest takie proste, zajęcia, które zaangażują całkiem sporą grupę dzieci o różnych zainteresowaniach. Pomysłów na szczęście nie brakuje!

W tym roku szkolnym wprowadziliśmy kolejne cykliczne warsztaty - „Kwadrans

z poezją". Kto by pomyślał, że w dobie gier komputerowych dzieci będą chciały słuchać wierszy? A jednak! Nie tylko słuchają, ale i rozumieją, i chętnie o nich rozmawiają. Są mądre, spostrzegawcze i wrażliwe. Z zaangażowaniem wykonują prace plastyczne powiązane z czytanymi tekstami.

A oto efekty naszych działań.

Zdjęcia w galerii.