Zapraszamy uczniów klas 4-8 do włączenia się w obchody Europejskiego Dnia Języków.
Jeśli lubisz śpiewać i fascynują Cię języki obce, spróbuj swoich sił w szkolnym karaoke!!!
Przygotuj piosenkę w wybranym przez siebie dowolnym języku obcym i zaprezentuj swoje umiejętności wokalno-językowe solo, w duecie lub trio, 26 września na dwóch długich przerwach na korytarzu 1 piętra.

Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języków obcych do 13 września 2019 r.
Prześlij link  z podkładem karaoke na youtube na adres:
Życzymy powodzenia i do zobaczenia 26 września w czasie wspólnego śpiewania.
Nauczyciele języków obcych