Dyrektor PSP nr 33 p. Andrzej Tomczyk oraz ksiądz proboszcz Piotr Woszczyk pożegnali pierwszy rocznik absolwentów nowej ośmioklasowej szkoły podstawowej.

Energetyczny kabaret w wykonaniu uczniów ósmych klas, łzy wzruszenia, życzenia sukcesów w kolejnych etapach edukacyjnych – tak żegnali się uczniowie ósmych klas ze swoją szkołą.

Po ośmiu latach nauki oznaczonych wieloma sukcesami odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i są gotowi podjąć nowe wyzwania edukacyjne.

Dyrektor szkoły pan Andrzej Tomczyk podziękował uczniom za wszystkie lata spędzone w PSP nr 33 oraz życzył wielu sukcesów w nowych szkołach.
Wyraził również nadzieję, że nasi absolwenci będą ambasadorami tej szkoły i poprzez swoją postawę oraz naukę świadczyć będą, że zostali właściwie ukształtowani przez swoich nauczycieli, a liczne sukcesy, które staną się ich udziałem, będą doskonałą promocją również naszej szkoły.

Ksiądz Proboszcz podkreślił, że jest to pierwszy rocznik absolwentów nowej zreformowanej szkoły oraz że ośmioletnia szkoła podstawowa to szkoła rodziców uczniów i jest to szkoła, która kojarzy się z młodością, radością oraz dobrym poziomem edukacyjnym. Zapewnił, że będzie wspierał modlitwą naszych absolwentów.

Istotnym wydarzeniem tego dnia było pożegnanie nauczyciela

naszej szkoły p. Ewy Gogół.

Przez lata p. Ewa zarażała uczniów pasją

do biologii i nauk przyrodniczych.

Teraz nadszedł czas rozstania.

Były kwiaty i ciepłe słowa wdzięczności za trud

jaki p. Ewa włożyła w kształtowanie wielu pokoleń uczniów PSP nr 33.

Życzymy powodzenia na nowym etapie życia

i przede wszystkim zdrowia.

Mamy nadzieję,

że będzie Pani miała naszą szkołę zawsze głęboko w sercu.