W dniu 30.05.2019 na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się zawody judo zorganizowane dla dzieci - Otwarte Mistrzostwa Klubu AZS AWF Warszawa.

Uczniowie naszej szkoły czynnie uczestniczyli w wydarzeniu. Zwiedzili obiekty sportowe oraz wzięli udział w zawodach, co pozwoliło im poznać smak sportowej rywalizacji oraz miło spędzić czas w sportowej atmosferze.

Ich zaangażowanie zostało docenione -wrócili do domu z medalami i dyplomami.

Naszą szkołę reprezentowali:

Zuzia Kilianek, Lena Adamczyk, Lena Ostrach, Natalia Cydejko, Oliwia Wożniak, Zuzia Zajączkowska, Oliwia Nowak, Jan Jędrzejewski, Mikołaj Sułek, Kacper Bobiński  oraz najmłodszy uczestnik Kazimierz Sułek.

Gratulacje dla wszystkich uczestników.

Opiekun drużyny: p. Małgorzata Łukasiak.