Aktualności

W dniu 23 maja 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej.


Złożenie przyrzeczenia poprzedził występ w wykonaniu uczniów z klas starszych.
Pierwszoklasiści wysłuchali wierszy o roli książki w życiu człowieka, tekstów zachęcających do czytania książek i szanowania ich.

Recytację uświetniły piosenki i tańce w wykonaniu zespołów muzycznych naszej szkoły prowadzonych przez panią Ewę Żaczek.

 

Uczniowie klas pierwszych pięknie odpowiadali na zadawane im pytania dotyczące dbania o książki. Potwierdzili tym, że w pełni zasługują na przyjęcie ich w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Na znak tego pan dyrektor Andrzej Tomczyk wręczył przedstawicielom klas pierwszych dyplomy i słodkie upominki. Miłą pamiątką tego spotkania są pamiątkowe klasowe zdjęcia.

 

Mamy nadzieję, że uczniowie klas pierwszych będą teraz częstymi gośćmi w bibliotece szkolnej, miłośnikami czytania i przyjaciółmi książek.
Zapraszamy!

 

Dziękujemy uczniom za piękne występy, pani Ewie Żaczek za oprawę muzyczną, zaś pani Iwonie Bednik - Szymańskiej za piękne dekoracje.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62