Przypominamy o zbliżającym się Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Angielskiej, organizowanym już po raz szósty w naszej szkole.

Konkurs ma charakter festiwalu piosenki, w którym uczestniczą uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych z terenu miasta Radomia. Uczniowie mogą prezentować piosenki indywidualnie (jako soliści) lub w zespołach (maksymalnie 3-osobowych).

Festiwal organizowany jest przez nauczycieli języka angielskiego oraz muzyki.
Oceny dokonuje powołane przez organizatorów 4 osobowe jury, w składzie którego znajdą się m.in. doradcy metodyczni ds. muzyki i języka angielskiego.

Ogólne kryteria oceny prezentacji muzycznych:

· poprawność wykonania pod względem językowym
· poprawność wykonania pod względem muzycznym
· ogólny wyraz artystyczny prezentacji wokalnej i właściwy dobór repertuaru.

W wyniku przesłuchań jury przyzna trzy nagrody dla najlepszych wykonawców (solistów lub zespołów) oraz wyróżnienia. Przewidziana jest również atrakcyjna nagroda publiczności dla najlepszej solistki/najlepszego solisty festiwalu.

Festiwal odbędzie się 29 maja 2019 r. Zaczynamy muzyczną ucztę o godzinie 11.00, przewidywane zakończenie festiwalu około godz.13.30.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W FESTIWALU.

OPRÓCZ ATRAKCYJNYCH NAGRÓD
ZAPEWNIAMY MIŁĄ ATMOSFERĘ I WSPANIAŁĄ ZABAWĘ.

koordynator festiwalu
Agata Kwiecień-Żyła