Aktualności

15 kwietnia w Miętnem został rozegrany turniej kwalifikacyjny do ogólnopolskich finałów XIX Edycji „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarka w kategorii U 12,

w którym uczestniczyła reprezentacja chłopców z naszej szkoły.

W fazie grupowej nasi uczniowie zremisowali z PSP Sobolew 1:1, następnie wygraliśmy z SP 6 Ostrołęka 3:2 oraz zwyciężyliśmy Akademię Piłkarską Derkacz

z Czosnowa 8:0.

W pojedynku ćwierćfinałowym pokonaliśmy 4:1 PSP Stanisławów. W meczu półfinałowym musieliśmy uznać wyższość UKS „Dwójka” Radzymin przegrywając 1:6.

W pojedynku o trzecie miejsce po ambitnej walce ulegliśmy ZSP Lesznowola 1:1.

Debiut naszych uczniów w finale wojewódzkim turnieju o puchar Tymbarka „Z podwórka na stadion” należy uznać za sukces.

Naszą szkołę reprezentowali: Stanisław Patynowski, Franciszek Kobza, Sebastian Śwircz, Alessandro Miranda, Szymon Dański, Wiktor Kopycki, Jan Zawisza, Oskar Janas, Ilian Gregorek.

Opiekunem grupy był nauczyciel wychowania fizycznego Jarosław Czupryn.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62