FROM CHALLENGE TO PASSION

Warto mieć ciekawą pasję i potrafić ją zaprezentować w języku angielskim

– potwierdzili to uczniowie klas 7, 8 i 3 gimnazjum podczas finału konkursu From Challenge to Passion, organizowanego w Zespole Szkół Plastycznych przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Wśród finalistów znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły – Daria Szmit z klasy 7c i Igor Bęc z klasy 7b.

Mimo że byli najmłodszymi uczestnikami, przygotowali niezmiernie ciekawe prezentacje swoich pasji – rysowania i edytowania filmów. Miło nam poinformować, iż wśród wielu nietuzinkowych pokazów prezentacja Igora zyskała uznanie jury i otrzymała wyróżnienie!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy nie tylko wspaniałych pasji ale również umiejętności ich niekonwencjonalnego zaprezentowania.

Organizator etapu szkolnego

Agata Kwiecień-Żyła