W świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie (w ramach programu ,,Lubimy czytać” pt. Czytamy z babciami i dziadkami”.

Spotkanie odbyło się w miłej i domowej atmosferze. Przy herbatce i szarlotce zaproszeni goście – Kochane Babcie i Dyrekcja oraz świetlicowe dzieci. Słuchali gawęd o ciekawych książkach oraz fragmentów ulubionych lektur: ,,Mikołajek”, ,,Dzieci z Bullerbyn”, ,,Pięciopsiaczki”. Z okazji Święta dzieci zaśpiewały Babciom piosenki, a Pan Dyrektor złożył serdeczne życzenia. Spotkanie zakończyło się wspólnym tańcem ,,Zimowa poleczka”.

Kochane Dzieciaki!

Życzymy Wam udanych i bezpiecznych ferii!!!