16.01.2019 r. uczniowie klas 1a, 2a, 5d i 5f wzięli udział w warsztatach plastycznych – „Koszyczek na Dzień Babci i Dziadka”.

Organizatorem było Stowarzyszenie Charytatywne im. Bożeny Stawińskiej „Filcaki wspierają dzieciaki”. Aby powstały te wspaniałe prezenty, dzieci musiały wykonać dużo różnych czynności: odrysować koszyczek z formy i wyciąć z filcu, wybrać ozdobę do dekoracji koszyczka i kolor wstążek, zawiązać kokardki w wyznaczonym miejscu, i ... wylosować kartkę z cyfrą.

Elementem zaskoczenia, który przyniósł dzieciom najwięcej zadowolenia , było zawiązanie oczu, w tym czasie do koszyczka wsypywane były słodkie niespodzianki – w zależności od cyferki: różne czekoladowe cukierki, lizaki, itp.

Obdarowanym Babciom i Dziadkom życzę zdrowia i pociechy z wnucząt.

Dziękuję bardzo Wychowawcom klas i Rodzicom dzieci, za włączenie się w dzieło pomocy dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Szkolny koordynator – Iwona Bednik-Szymańska