18 XII 2018r. w świetlicy szkolnej już po raz X odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Tak jak w latach poprzednich cieszył się dużym powodzeniem. Wzięło w nim udział 25 uczniów z klas 0-III.

Wykonawcy zaprezentowali kolędy: staropolskie, tradycyjne i pastorałki mniej lub bardziej znane. Poziom wokalny i artystyczny oceniało jury w składzie: p. dyrektor Andrzej Tomczyk, p. wicedyrektor Lucyna Stępień, p. Ewa Majcher, p. Elżbieta Rzeczkowska. Pan Dyrektor na koniec podziękował wszystkim uczestnikom, widzom, rodzicom, nauczycielom świetlicy i wręczył zwycięzcom dyplomy, puchary oraz upominki. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i świąteczne upominki. Na zakończenie wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodkimi świątecznymi pierniczkami.

Gratulujemy zwycięzcom:

I miejsce Urbańska Kornelia uczennica klasy Ib