o Puchar Dyrektora Szkoły

W dniu 5 grudnia 2018 roku w Naszej Szkole odbył się I Mikołajkowy Turniej Szachowy Klas IV o Puchar Dyrektora Szkoły.

Do dobrej zabawy w duchu sportowej rywalizacji zaprosił pan dyrektor Andrzej Tomczyk, otwierając uroczyście szachowe zmagania uczniów.
W rywalizacji o tytuł Mistrza Szachownicy wzięło udział 28 uczniów, reprezentujących swoje klasy. Wszyscy uczestnicy z wielkim zapałem i entuzjazmem podeszli do stawianych im wyzwań. Zawodnicy przypomnieli sobie zasady tej gry i zostali zapoznani z regulaminem turnieju. W pięciu rundach wyłoniliśmy zwycięzców:

I miejsce – Piotr Kowalski z klasy 4 c
II miejsce – Bartosz Wojciechowski z klasy 4 b
III miejsce – Kacper Załęski z klasy 4 e

Mikołajkowa zabawa dostarczyła wszystkim dzieciom zwycięstw na szachownicy. Czas spędzony z tą królewską grą był doskonałą okazją do poznania swoich rówieśników z innych klas, doskonalenia techniki rozgrywek i opracowania indywidualnych strategii prowadzących do zwycięstwa. Wysiłek intelektualny połączony z doskonałą zabawą był dla wszystkich wielkim wyzwaniem.

Do zobaczenia za rok!

Organizatorzy p. Justyna Głogowska i p. Ilona Ślusarczuk