12 grudnia o godz. 10.00 w PSP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im Orła Białego w Radomiu odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioł”.

Patronat honorowy nad konkursem objął Ordynariusz Diecezji Radomskiej Ks. Biskup Henryk Tomasik. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych powiatu radomskiego. Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice z naszej szkoły :
forma przestrzenna - III miejsce zajęła Maja Potrząsaj z kl. 4d,
praca malarska - wyróżnienie dla Weroniki Rojek z kl. 7c
Gratulujemy!

Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę w w konkursie to :
Paulina Maj, Wiktor Maj, Natalia Młynarska, Marcel Młynarski, Anastazja Palińska,Oliwier Węgrzyn,Karolina Rzepkowska,Iga Nachyła, Julia Miłosz, Maja Potrząsaj, Zuzanna Dębska, Ewa Brudnias, Emilia Karaś, Michał Gawrjołek,Amelia Nachyła, Martyna Szerszeń, Staś Patynowski, Aleksandra Skopek, Weronika Wójcik, Weronika Rojek.
Bardzo dziękuję wszystkim uczniom, którzy zgłosili przecudne anioły wykonane w formie rzeźb, prac malarskich, rysunkowych, w technikach mieszanych.

Szkolny koordynator konkursu – Iwona Bednik-Szymańska.

Więcej zdjęć w galerii.