w języku angielskim.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy pobrać jedno ze zdjęć o tematyce bożonarodzeniowej znajdujących się na szkolnej stronie Internetowej w zakładce konkursu - poniżej regulaminu i umieścić na nim zabawny tekst w języku angielskim.

Pod zdjęciami do wykorzystania w konkursie znajdują się trzy przykładowe memy.

Regulamin:

1. Konkurs polega na tworzeniu „MEMÓW”. Mem to połączenie grafiki z tekstem, np. z cytatem z wypowiedzi znanych osób lub własnym tekstem.
2. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII
3. Autorzy przesyłają swoje prace w treści e- maila do organizatora konkursu. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
4. W e-mailu należy podać imię i nazwisko autora oraz klasę.
5. Jeden uczestnik konkursu może przygotować kilka MEMÓW.
6. Termin przesyłania prac upływa 19.12.2018 r.

Najciekawsze MEMY zostaną umieszczone na stronie szkoły :)
Udanej zabawy

Katarzyna Karolik-Ruta

Zdjęcia do wykorzystania w konkursie - w celu zapisania zdjęcia na swoim komputerze trzeba kliknąć na zdjęcie i prawym klawiszem myszy wybrać zapisz grafikę jako.

Przykładowe memy: