W naszej szkole odbył się konkurs dotyczący życia i działalności dwóch wielkich Polaków: Józefa Piłsudskiego i Romana Dmowskiego.

W zmaganiach konkursowych udział wzięli uczniowie klas VIII. Musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące między innymi roku urodzenia, wykształcenia, życia prywatnego czy działalności politycznej obu wielkich postaci. Prawidłowo na wszystkie pytania odpowiedziała czwórka uczniów: Alicja Romanowska z klasy VIII C, Julia Dyjas i Makar Dorohuntsev z klasy VIII D, Kacper Kolasa z VIII A. Zwycięzcy zostali uhonorowani pamiątkowymi książkami.

Organizatorzy konkursu: Urszula Celi, Jacek Kaczmarski.