Jednym z punktów obchodów w naszej szkole setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę był konkurs plastyczny „Laurka dla naszej Ojczyzny” skierowany do uczniów klas I-III.

Uczniowie przygotowali przepiękne prace, wyrażając w ten sposób swoją miłość do Ojczyzny i radość z tego, że jest wolna i niepodległa. Poprzez swoje prace pokazali, że są małymi patriotami. Poziom konkursu był bardzo wysoki, dlatego też komisja miała duży problem z wyborem najlepszych prac, bo… wszystkie były wspaniałe! Ostatecznie w gronie laureatów znaleźli się:

I miejsce – Liliana Wasiak kl. Id

II miejsce – Alicja Kędzior kl. IId

III miejsce – Nikola Krzyżyk kl. IIIa

Wyróżnienia: Amelia Krawczyk kl. Ia, Jan Warchoł kl. Ib, Jędrzej Nowak kl. Ic, Maciej Młynarczyk i Szymon Karcz kl. IIa, Anna Bzdzikot i Pola Mróz kl. IIc, Jan Miłkowski kl.IIIa, Iga Kobza kl.IIb.

Prace ozdobiły szkolny korytarz oraz sale lekcyjne, a ich autorzy zostali nagrodzeni grami oraz książkami

o tematyce patriotycznej.

Dziękujemy za liczny udział i duże zaangażowanie.

Organizatorki: Dorota Fereniec, Iwona Plewińska