Może tyle ile ważą prezenty, które rozdaje?

Czwartoklasiści, jako bardzo dociekliwi młodzi ludzie, postanowili poznać odpowiedź na to niezwykłe pytanie, biorąc udział w akcji charytatywnej pod tym właśnie tytułem. Od października zbierają wśród kolegów, koleżanek, nauczycieli, rodziny i przyjaciół bilon, który posłuży do zważenia świętego Mikołaja podczas Orszaku św. Mikołaja 9 grudnia 2018 r.
Wszystkie zebrane monety zasilą fundusz, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Wsparcie umożliwia im rozwój talentów oraz pasji. Dzięki niemu młodzież zdobywa przydatną wiedzę oraz poznaje sposoby na jej praktyczne wykorzystanie. Misją Fundacji jest dobrze wychować młodego człowieka, dobrego i świadomego obywatela oraz patriotę, działającego dla dobra wspólnego i zaangażowanego w życie swojego państwa oraz społeczności lokalnej, sprawnego i skutecznego w działaniu społecznym oraz gospodarczym.
W dniach 19-22 listopada czwartoklasiści organizujący akcję odwiedzą wszystkie klasy naszej szkoły. Jeśli więc masz ochotę razem z nimi sprawić, że waga św. Mikołaja (a razem z nią waga prezentów, które przyniesie w tym roku) wzrośnie – dołącz do nas i Ty. Zapraszamy!

Uczniowie i wychowawcy klas czwartych