17.11.2018 r. uczennice klas piątych naszej szkoły (objęte innowacją siatkarską) uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Trójek w Warszawie.

Pierwszy zespół w składzie: Nadia Sulima, Dominika Kołtuniak, Julia Radomska rozegrał siedem spotkań, z czego 6 wygrał. Natomiast drugi zespół w składzie: Kalina Szmorlińska, Wiktoria Katana, Wiktoria Szczerbińska z siedmiu rozegranych meczy wygrał cztery. Był to pierwszy wyjazdowy turniej naszych dziewcząt.
W nadchodzący weekend 23-25 XI 2018 r. uczestniczyć będziemy w Ogólnopolskim Turnieju Trójek i Czwórek Siatkarskich w Kołobrzegu.