26 października 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 został rozstrzygnięty Międzyszkolny konkurs „MOJE SELFIE Z OJCZYZNĄ” pod patronatem Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego.

Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczczenie święta Niepodległej, kształtowanie postaw patriotycznych oraz rozwijanie pasji twórczych poprzez sztukę fotografii to główne cele tego przedsięwzięcia.
Spośród prac 50 uczestników z radomskich szkół i okolic selfie naszej uczennicy Anny Szczepaniak z klasy 8a zostało nagrodzone Wyróżnieniem. Pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową wręczył laureatce gość honorowy Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski.
Serdecznie gratulujemysmile

E. Okomska