W ramach akcji „100 kartek dla Niepodległej” jesteśmy gotowi do wysłania kartek

z życzeniami z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.

Budując poczucie tożsamości narodowej oraz przywiązanie do historii i tradycji, uczniowie naszej szkoły przygotowali pozdrowienia dla uczniów stu szkół. Pod opieką nauczycieli języka angielskiego powstały kartki z widokiem Radomia, ozdobione symbolami narodowymi, niektóre z nich własnoręcznie zaprojektowane.

A oto efekty:

koordynator akcji Agata Kwiecień-Żyła

Znak jest przedmiotem praw autorskich Kancelarii Prezydenta RP.
„Kancelaria Prezydenta RP nie ponosi odpowiedzialności za dalsze ponowne wykorzystanie okolicznościowego znaku graficznego Prezydenta RP ‘Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918-2018’ ”.