Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej IX edycji akcji „Uczeń-uczniowi” za wielkie, otwarte na potrzeby innych serca, wrażliwość i chęć niesienia pomocy.

Dzięki Wam zebraliśmy:

1128 kredek,

159 flamastrów,

22 zestawy plasteliny,

13 zestawów farb,

78 bloków,

64 zeszyty,

31 zeszytów papierów kolorowych,

47 kolorowanek i książek,

177 ołówków,

112 długopisów,

16 pędzli,

35 gumek,

11 strugaczek

oraz kleje, nożyczki, bibułę i inne materiały piśmiennicze.

Wszystkie zebrane przedmioty zostały przekazane na potrzeby dzieci przebywających na oddziale dziecięcym szpitala w Radomiu.

Motto naszej akcji okazało się Wam bliskie:

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”

Dziękujemy raz jeszcze i już zapraszamy do udziału w akcji ponownie, we wrześniu 2019 roku :-)

Dobro które Ty dajesz, zawsze wraca do Ciebie podwójnie!

Szkolne koordynatorki akcji:

Agata Kwiecień - Żyła