16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji WOŚP organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo –oddechowej przez jak największą ilość osób.

Służy to promowaniu w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. W 2017 r. w akcji wzięło udział ponad 85 tysięcy uczestników. Czy w tym roku uda się pobić kolejny rekord? Wyniki już niebawem!
Nasza szkoła już kolejny raz bierze udział w tej ważnej akcji. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom a przede wszystkim Dyrekcji za wsparcie, zaangażowanie i czynny udział.