W dniu 5 października wszystkie klasy IV pojechały na wycieczkę do leśnego kompleksu edukacyjnego koło Augustowa.

Uczniowie brali udział w przyrodniczej grze terenowej o Królewskich Źródłach, zabawach ruchowych i animacjach. Współpracowali i integrowali się podczas licznych nieszablonowych konkurencji jak strzelanie z łuku, przeciąganie liny czy budowanie żeremi dla bobrów. Kolejną atrakcją było ognisko, przy którym uczniowie sami piekli kiełbaski. Radosnym okrzykom, śmiechom i zabawom nie było końca...