„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

Już po raz dziewiąty uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji, która ma na celu niesienie pomocy kolegom i koleżankom potrzebującym wsparcia. Wyrabiają w ten sposób nawyki dzielenia się z innymi i niesienia pomocy. W bieżącej edycji uczniowie zbierają MATERIAŁY PIŚMIENNICZE (kredki, ołówki, bloki rysunkowe, farby, flamastry, kolorowanki, bibułę, papier kolorowy, nożyczki, klej, strugaczki i inne niezbędne do wykonywania prac plastycznych materiały), które będą przekazane dzieciom przebywającym na ODDZIAŁACH DZIECIĘCYCH RADOMSKICH SZPITALI. Wszystkie dzieci lubią rysować, kolorować, wyklejać, malować i lepić. Ale te unieruchomione w szpitalnych łóżkach nie zawsze mają taką możliwość. Chcemy im ją podarować, rozjaśnić trudne chwile, pomóc przetrwać trudny czas. Wszystkich ludzi o dobrym i wielkim sercu zachęcamy do udziału w akcji, która będzie trwała do 4 października.
organizatorki: Agata Kwiecień-Żyła i Renata Pierzchalska