7 kwietnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Radomiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą".

Na scenie swoje zdolności zaprezentowało 25 młodych artystów.

Naszą szkołę z sukcesem reprezentowały uczennice: Aleksandra Woźniak z kl.2 a, Nina Zwolińska z kl.3 a i Nadia Jagieła z kl.3 g. Poziom konkursu stał na bardzo wysokim poziomie. Jury za wspaniały występ przyznało II miejsce uczennicy Ninie Zwolińskiej i III miejsce uczennicy Aleksandrze Woźniak.
Nina Zwolińska będzie reprezentowała naszą szkołę  w Regionalnym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 19 maja 2018 r. w Teatrze Powszechnym w Radomiu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!