5 kwietnia w naszej szkole miłośnicy poezji angielskiej uczestniczyli w konkursie POETRY BY HEART.

Tematyka przedstawionych utworów była bardzo zróżnicowana – od zabawnych wierszy Kenna Nesbitta po nastrojowe utwory Abbie Farwell Brown, a oryginalne interpretacje potwierdziły umiejętności językowe i recytatorskie uczestników.

A oto zwycięzcy:

Kategoria: klasy 3-4:

I miejsce: Michalina Kuna kl. 4a
II miejsce: Aleksander Koźmiński kl. 3f
III miejsce: Nina Zwolińska kl. 3a

Wyróżnienie:

Kacper Nagrodzki kl. 3b

Kategoria: klasy 5-7:

I miejsce: Natalia Gogacz kl. 5d
II miejsce: Oliwier Węgrzyn kl. 6b
III miejsce: Mikołaj Ptaszyński kl. 7d

Wyróżnienie:

Wiktor Maj kl. 5d,

Jakub Grylak kl. 4d,

Weronika Syta kl. 7d.

Zwycięzcy miejsc I-III będą reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie The Little Poet.

organizatorki:
Katarzyna Pyciarz i Agata Kwiecień-Żyła