Uczniowie klasy 4d kolejny raz twórczo włączyli się w akcję charytatywną. Pod kierunkiem p. Moniki Jemiołek ( mamy uczennicy) przygotowali baranki wielkanocne, które były sprzedawane na wiosennym kiermaszu „ Wielkanocne jajeczko z babeczką” – organizowanym przez Stowarzyszenie ” Filcaki wspierają dzieciaki ”.
Dochód przeznaczony był dla Jakuba, chorującego na glejaka mózgu.
P. Monika Jemiołek prowadziła również bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne, na których uczniowie klasy 4d wykonywali choinki, a klasy 7a – buty św. Mikołaja.
Pieniądze uzyskane na szkolnym kiermaszu bożonarodzeniowym w parafii Matki Bożej Królowej Świata i w naszej szkole zostały przeznaczone na pomoc uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej. Inicjatorem tych interesujących warsztatów była wychowawczyni klasy 4d– p. Iwona Bednik-Szymańska, współorganizatorka w/w akcji charytatywnych.