W dniach 22-23 marca w naszej szkole odbył się wiosenny kiermasz charytatywny ” Wielkanocne jajeczko z babeczką”. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice mogli zakupić piękne pisanki, baranki wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz smaczne babeczki, ciekawe i kolorowe ozdoby świąteczne przygotowane przez Stowarzyszenie Charytatywne im. Bożeny Stawińskiej – ” Filcaki wspierają dzieciaki”.
Całkowity dochód ze sprzedaży przekazany został dla Jakuba Roga, chorego na glejaka mózgu.
Prezes Stowarzyszenia p. Małgorzata Stawińska -Maj oraz szkolny koordynator akcji p. Iwona Bednik-Szymańska składają serdeczne podziękowania dyrekcji szkoły, wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. Ewy Majcher i p. Elżbiety Skierskiej-Markowicz oraz uczniom kl. 4d, 7b za pomoc podczas kiermaszu.